Ads Top

BLOGUNUZUN MOBİL UYGULAMASINI YAPIN


MOBİL UYGULAMA YAPMAK KOLAY MIDIR?

Cevap: Tabi ki de hayır.

Mobil uygulama yapmak bu uygulama özellikle de oyunsa hiç de kolay değil. Kotlin, Java gibi bilmeniz gereken kodlama dilleri var fakat internet sitenizi bir mobil uygulamayı çevirme gibi bir niyetiniz var ise işler biraz değişir. İnternet üzerinde bunun için siteler mevcut ben de bir tanesinden (mobiroller) kendi mobil uygulamamı yaptım. Buraya tıklayarak mobil uygulamamı indirip inceleyebilirsiniz Fakat play store den indirmediğiniz için uyarı verecektir bunu önlemek için de telefonunuzdan şu adımları takip etmelisiniz Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynakları Aç

Siz de kendi mobil uygulamanızı belirttiğim internet sitesi zerinden birkaç gün uğraşarak yapabilirsiniz. Takıldığınız yerde sorularınızı cevaplayabilir veya tercih ederseniz uygun bir fiyat karşılığında sizin blogunuzun mobil uygulamasını tasarlayabilirim. Mobil uygulamayı indirenlere bildirim göndermek gibi farklı fonksiyonlar da ekleyebiliyorsunuz. 

Sizden isteğim mobil uygulamamı indirip bu yazımın altına yorumlarınızı belirtmeniz. Hatta mobil uygulamama bakarak siz de mobil uygulamanızın tasarımı hakkında fikirler edinebilirsiniz. Yazımı okuduğunuz için teşekkürler, umarım yararlı olmuştur, hadi bakalım size kolay gelsin :)

1 yorum:

  1. Böyle uygulama sitelerine güvenmeyin basit bir webviev kodu kullanıyorlar gereksiz ve virüslü olma ihtimali yüksek

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.