Ads Top

Yeni Bir Blog Sayfası! Yeni Bir Başlangıç!


Merhaba sevgili arkadaşlarım. Yine ben geldim. Uzun zamandır yoktum işte kral geri döndü.. Nasıldı o laf ya. Neyse bir sürprizim var. Uzun zamandır uğraştığım kişisel bir blog sayfam vardı ve kurmayı başardım. Buradan kafama göre yazmaya devam ederken kişisel blog sayfamda benim hakkımda ve bölümüm olan yönetim bilişim sistemleri hakkında yazı yazmaya başlayacağım. Buraya tıklayarak bloguma gidebilirsiniz. Takip etmeyi de unutmayın. Teknoloji ile ilgiliyseniz veya merak ediyorsanız ve beni daha yakından tanımak istiyorsanız tıklayın.

Bölümüm hakkında size kısaca şöyle bilgi verebilirim: Yönetim Bilişim Sistemleri; işletme ve bilişim bölümlerini bir araya toplayan gelişmeye açık hibrit bir bölüm olup yönetimi, bilişim ile desteklemek ve hatta günümüzde başlı başına bir yönetim konusu haline gelen, bilişim sistemleri yönetiminin ihtiyacını karşılamaya yönelik açılan bir bölümdür. Bizler topluluğumuz ile bu bölümü insanlara tanıtmayı, bölüm arkadaşlarımızla birlikte sektörden insanlarla bir araya gelip kendimize bir şeyler katarak birlikte gelişmeyi ve ilerlemeyi kendimize misyon edindik. AkdeMIS; 2016 yılında, Akdeniz Üniversitesi, Uygulamalı Bilimler Fakültesi, Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencileri tarafından, fakülte kulübü olan “Uygulamalı Fikirler Topluluğu” adı altında kurulmuş olan öğrenci topluluğudur. Topluluğumuz; ‘İşimiz yönetim; gücümüz bilişim.’ sloganı ile dinamik, girişimci yönetim kadrosuyla etkinlikten etkinliğe koşmakta ve sektörden insanlarla network oluşturmakta. Akdemis.org


2 yorum:

 1. Hayırlı olsun, iki blog sayfanda da başarılar ve bol okuyucular dilerim.

  YanıtlaSil
 2. BRYAN ROLAND TARAFINDAN KREDI ALMAK

  Ben adiyla Bryan Roland'im, bu araci tüm kredi arayanlari çok dikkatli olmalari konusunda uyarmak için kullanmak istiyorum çünkü her yerde aldatmaca var, Birkaç ay önce maddi olarak zorlandim ve çaresizlik yüzünden birkaç çevrimiçi borç veren tarafindan dolandirildim.

  Bir arkadasim beni Bay Stephen Williams (Korkunç bir adam) olarak adlandirilan ve bana stressiz 72 çalisma saati altinda 145.000 Avro kredisi ödünç veren çok güvenilir bir borç verene yönlendirene kadar neredeyse umudumu yitirmistim. Postayla sirkete açiklarim ve tek söyledikleri artik aglamak degil, çünkü bu sirketten kredi alacak ve ayrica onlarla iletisime geçme konusunda dogru seçimi yaptim, kredi basvuru formunu doldurdum ve talep edilen her seyle devam ettim. benim ve sokum için bana borç verildi.

  Herhangi bir krediye ihtiyaciniz varsa, hemen sununla iletisime geçin: stevewilsonloanfirm@gmail.com WhatsApp: +393510675312

  Bu araci, sahte borç verenlerin eline geçtigim cehennem yüzünden tüm kredi arayanlari uyarmak için kullaniyorum.

  Yardiminiz için STEVE WILSON Kredi FIRMASI tesekkür ederiz

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.