Ads Top

NELER YAPIYORUM? MESELA.Hey merhaba. Kim kaldı eskilerden. Nabersiniz ve, arayıp sormuyorsunuz. Aman sormayın zaten. Temmuz olmuş, zaman hızlı geçiyor, Ağustos oluyor ve 20 oluyorum. 1 Ağustos ;) neler oldu neler hayatımda yoktum buralarda. Mesela bir bok olmadı. pardon bok dedim. Ah bidaha bok dedim. Bok.

Saçmaladım yine. Umarım ki okumaya devam ediyorsunuz. Birkaç kişi olarak ya da bir falan. Dediğim gibi çok şey olmadı hayatımda. Mesela okul kapandı, o sanırım herkese oldu. Ha bir de işe girdim. Turizm sektöründe. Antalya'da okuyordum. Bulması kolay oldu diyebilirim. Ama iş nasıl mı? Berbat. Housekeeper ım. Yaz sonu deneyimlerimi paylaştığım bir yazı yazarım isterseniz.

Bonus saçlarımı kestirmek zorunda olmak ve gizlediğim çirkinliği mi ortaya saçmak bir aydır beni zorluyor. Hiçbir ilgincligim yok şu anda. Herkes gibiyim denebilir mi halen denemez. Arkadaşım yok şu aralar mesela yanlız geziyorum sinemaya gidiyorum yemek yiyorum. Çılgın şeyler işte. Sizden naber neler yapıyorsunuz? Sohbet edelim mi yorumlarda ha?

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.