Ads Top

NELER YAPIYORUM? MESELA.Hey merhaba. Kim kaldı eskilerden. Nabersiniz ve, arayıp sormuyorsunuz. Aman sormayın zaten. Temmuz olmuş, zaman hızlı geçiyor, Ağustos oluyor ve 20 oluyorum. 1 Ağustos ;) neler oldu neler hayatımda yoktum buralarda. Mesela bir bok olmadı. pardon bok dedim. Ah bidaha bok dedim. Bok.

Saçmaladım yine. Umarım ki okumaya devam ediyorsunuz. Birkaç kişi olarak ya da bir falan. Dediğim gibi çok şey olmadı hayatımda. Mesela okul kapandı, o sanırım herkese oldu. Ha bir de işe girdim. Turizm sektöründe. Antalya'da okuyordum. Bulması kolay oldu diyebilirim. Ama iş nasıl mı? Berbat. Housekeeper ım. Yaz sonu deneyimlerimi paylaştığım bir yazı yazarım isterseniz.

Bonus saçlarımı kestirmek zorunda olmak ve gizlediğim çirkinliği mi ortaya saçmak bir aydır beni zorluyor. Hiçbir ilgincligim yok şu anda. Herkes gibiyim denebilir mi halen denemez. Arkadaşım yok şu aralar mesela yanlız geziyorum sinemaya gidiyorum yemek yiyorum. Çılgın şeyler işte. Sizden naber neler yapıyorsunuz? Sohbet edelim mi yorumlarda ha?

1 yorum:

 1. BRYAN ROLAND TARAFINDAN KREDI ALMAK

  Ben adiyla Bryan Roland'im, bu araci tüm kredi arayanlari çok dikkatli olmalari konusunda uyarmak için kullanmak istiyorum çünkü her yerde aldatmaca var, Birkaç ay önce maddi olarak zorlandim ve çaresizlik yüzünden birkaç çevrimiçi borç veren tarafindan dolandirildim.

  Bir arkadasim beni Bay Stephen Williams (Korkunç bir adam) olarak adlandirilan ve bana stressiz 72 çalisma saati altinda 145.000 Avro kredisi ödünç veren çok güvenilir bir borç verene yönlendirene kadar neredeyse umudumu yitirmistim. Postayla sirkete açiklarim ve tek söyledikleri artik aglamak degil, çünkü bu sirketten kredi alacak ve ayrica onlarla iletisime geçme konusunda dogru seçimi yaptim, kredi basvuru formunu doldurdum ve talep edilen her seyle devam ettim. benim ve sokum için bana borç verildi.

  Herhangi bir krediye ihtiyaciniz varsa, hemen sununla iletisime geçin: stevewilsonloanfirm@gmail.com WhatsApp: +393510675312

  Bu araci, sahte borç verenlerin eline geçtigim cehennem yüzünden tüm kredi arayanlari uyarmak için kullaniyorum.

  Yardiminiz için STEVE WILSON Kredi FIRMASI tesekkür ederiz

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.