Ads Top

YouTube KANALI AÇIYOR MUYUM?Merhaba sevgili arkadaşlarım. Siz de biliyorsunuz ki. Okumuyoruz genel olarak. Belki diyoruz bir blog yazarak insanlara düşüncelerimizi açıklarız okurlar falan. Olmuyor. Ben de sizlerin yorumlarıyla bir YouTube kanalı açmaya karar veriyorum gibi, size sormak istedim. YouTube kanalı açsam beni takip eder misiniz?

3 yorum:

 1. Hocam artık kişisel ve genel bloglar, kısacası bloglar bitti, devri bitti yani gibi. Bende google amcanın sevdiği kendi bloğumu: finans,borsa,iş,yatırım bloğuna-websitesine çeviriyorum.

  İstiyorsan; bu bloğa yazmaya devam et kasmadan, bşr taraftanda Youtube kanalı açıp faaliyetlerine başla. İkisi bir ara yani...

  YanıtlaSil
 2. çoğu blogger değişik mecralara kaydı.. instagram gibi. bi türlü sevemedim şu instagramı da bu arada.
  ama blog iyidir. söz uçar yazı kalır. hem kısıtlı kotalı internet kullanıcıları video izlemek yerine blogdan okumayı tercih eder benim gibi :) bu arada kanalınıza abone oldum.. Filozor kanalıma bende beklerim .. başarılar. kolay gelsin.

  YanıtlaSil
 3. BRYAN ROLAND TARAFINDAN KREDI ALMAK

  Ben adiyla Bryan Roland'im, bu araci tüm kredi arayanlari çok dikkatli olmalari konusunda uyarmak için kullanmak istiyorum çünkü her yerde aldatmaca var, Birkaç ay önce maddi olarak zorlandim ve çaresizlik yüzünden birkaç çevrimiçi borç veren tarafindan dolandirildim.

  Bir arkadasim beni Bay Stephen Williams (Korkunç bir adam) olarak adlandirilan ve bana stressiz 72 çalisma saati altinda 145.000 Avro kredisi ödünç veren çok güvenilir bir borç verene yönlendirene kadar neredeyse umudumu yitirmistim. Postayla sirkete açiklarim ve tek söyledikleri artik aglamak degil, çünkü bu sirketten kredi alacak ve ayrica onlarla iletisime geçme konusunda dogru seçimi yaptim, kredi basvuru formunu doldurdum ve talep edilen her seyle devam ettim. benim ve sokum için bana borç verildi.

  Herhangi bir krediye ihtiyaciniz varsa, hemen sununla iletisime geçin: stevewilsonloanfirm@gmail.com WhatsApp: +393510675312

  Bu araci, sahte borç verenlerin eline geçtigim cehennem yüzünden tüm kredi arayanlari uyarmak için kullaniyorum.

  Yardiminiz için STEVE WILSON Kredi FIRMASI tesekkür ederiz

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.